Колекція CrazyDazy

Мова  Russian Ukrainian
text_display text_list / text_grid
Показати:
Загадковий вечірній вишуканий браслет з казкових авторських намистин (муранське скло). Дуже красиво вийшли в поєднанні з кошачим оком, білими коралами, гематиту. А чеські кришталеві намистинки відмінно завершили образ, дуже красиво переливаються на світлі. Браслет підійде як під джинси, так і під..
700.00грн
Без ПДВ: 700.00грн
text_reviews
Затишний і приємний, ошатний і простий. Красиве поєднання коричневого і білого кольору дуже вдало склалися в цьому цікавому браслеті. Корал і агат доповнили один одного, а чеські намистинки завершили образ. Метал: сталь. Замок - карабін. Каміння: агат, корал білий, котяче око. Скляні на..
650.00грн
Без ПДВ: 650.00грн
text_reviews
Дуже яскравий і позитивний браслет. Ідея визрівала дуже довго. І ось планети стали в ряд і він відбувся. Улюблені кольори. Такий сонячний, добрий і наповнений енергією. Авторська намистинка з мурано. Агати, агати і тільки агати! Метал: сталь. Замок - карабін. Каміння: агати. Авторська ..
700.00грн
Без ПДВ: 700.00грн
text_reviews
Іскристий браслет, такий свіжий і ніжно-теплий, як схід сонця. У центрі знаходиться неймовірно красивий турмалін, підібрані рідкісні агати з вкрапленнями кварцових друз, котяче око, онікс, турмалін, намистинки - кракле. Метал: сталь. Замок - карабін. Каміння: агати, турмалін, котяче око, ..
700.00грн
Без ПДВ: 700.00грн
text_reviews
Дуже вдале поєднання кольорів, білий і червоний, втілилося в цьому браслеті. Такий ніжний і динамічний водночас. Метал: сталь. Замок- карабін. Каміння: агат, сердолік, котяче око, перламутр, онікс.   ..
650.00грн
Без ПДВ: 650.00грн
text_reviews
Небесний і морський, такий легкий і глибокий, такий яскравий і насичений браслет. Заспокоює і збуджує одночасно. Для впевнених і стрімких, сміливих дівчат! Метал: сталь. Замок- карабін. Каміння: котяче око, агат. Авторські намистинки з муранського скла.   ..
650.00грн
Без ПДВ: 650.00грн
text_reviews
Браслет "Винний сад" з колекції Шелест каменів. Виконаний з авторського лемпворк, італійського скла, агатів, яшми, чеського скла. Метал мідь. Застібка карабін. Розмір намистинки в центрі 3 * 2см. Без повтору. В єдиному екземплярі. ..
950.00грн
Без ПДВ: 950.00грн
text_reviews
Браслет Єдність виконаний з білого корала.   Не пресування.   В основі ювелірний тросик.   Діаметр намистинки 0,8 см.   Замочок карабін. Метал сталь. ..
350.00грн
Без ПДВ: 350.00грн
text_reviews
Масивний браслет Виолет з колекції Шелест каменів. Браслет виконаний з кварцу і тонованих агатів, аметисту. Метал сталь. Застібка карабін. Розмір регулюється. Розмір намистини в центрі вироби 4,5 * 3 см. Без повтору. В єдиному екземплярі. ..
950.00грн
Без ПДВ: 950.00грн
text_reviews
Браслет Винна ягідка виконаний з червоного коралу.   Діаметр намистинки 0,8 см. Основа - ювелірний тросик. Метал сталь. Застібка - карабін. ..
350.00грн
Без ПДВ: 350.00грн
text_reviews
Браслет Гармонія всесвіту з колекції Шелест каменів   Дуже красивий і зачаровує.   Незвичайний авторський лемпворк, натуральний камені, агати, яшма, білий корал, гірський кришталь, аквамарин, котяче око, чеські намистини.   Можливе виконання на замовлення. ..
1 300.00грн
Без ПДВ: 1 300.00грн
text_reviews
Браслет затишний оксамит   Шкіряний шнурок, обшитий красивим японським бісером.   Метал латунь. Застібка карабін. Чотири витка. ..
350.00грн
Без ПДВ: 350.00грн
text_reviews