Прикраси з каміння

Мова  Russian Ukrainian

У цьому розділі представлено багато прикрас, створених з намистин авторських, намистин з натуральних каменів, рідкісних намистин з вкрапленнями друз (кристалів) кварцу, гематиту, муранського скла, натуральних каменів і бісеру.

Кольє, намиста, кулони, браслети, підвіски та багато іншого - це стильні прикраси ручної роботи, які можуть бути ексклюзивними подарунками для себе і своїм улюбленим людям на довгу пам'ять, адже краса каміння вічна.

Уточнити пошук

text_display text_list / text_grid
Показати:
Загадковий вечірній вишуканий браслет з казкових авторських намистин (муранське скло). Дуже красиво вийшли в поєднанні з кошачим оком, білими коралами, гематиту. А чеські кришталеві намистинки відмінно завершили образ, дуже красиво переливаються на світлі. Браслет підійде як під джинси, так і під..
700.00грн
Без ПДВ: 700.00грн
text_reviews
Вечірній гламурний або повсякденний варіант - вибирати вам Браслет може бути виконаний в сніжному білому, кремовому, лавандовому, бірюзовому, шоколадному, червоному і рожевому кольорі. ..
450.00грн
Без ПДВ: 450.00грн
text_reviews
Затишний і приємний, ошатний і простий. Красиве поєднання коричневого і білого кольору дуже вдало склалися в цьому цікавому браслеті. Корал і агат доповнили один одного, а чеські намистинки завершили образ. Метал: сталь. Замок - карабін. Каміння: агат, корал білий, котяче око. Скляні на..
650.00грн
Без ПДВ: 650.00грн
text_reviews
Дуже яскравий і позитивний браслет. Ідея визрівала дуже довго. І ось планети стали в ряд і він відбувся. Улюблені кольори. Такий сонячний, добрий і наповнений енергією. Авторська намистинка з мурано. Агати, агати і тільки агати! Метал: сталь. Замок - карабін. Каміння: агати. Авторська ..
700.00грн
Без ПДВ: 700.00грн
text_reviews
Іскристий браслет, такий свіжий і ніжно-теплий, як схід сонця. У центрі знаходиться неймовірно красивий турмалін, підібрані рідкісні агати з вкрапленнями кварцових друз, котяче око, онікс, турмалін, намистинки - кракле. Метал: сталь. Замок - карабін. Каміння: агати, турмалін, котяче око, ..
700.00грн
Без ПДВ: 700.00грн
text_reviews
Дуже вдале поєднання кольорів, білий і червоний, втілилося в цьому браслеті. Такий ніжний і динамічний водночас. Метал: сталь. Замок- карабін. Каміння: агат, сердолік, котяче око, перламутр, онікс.   ..
650.00грн
Без ПДВ: 650.00грн
text_reviews
Небесний і морський, такий легкий і глибокий, такий яскравий і насичений браслет. Заспокоює і збуджує одночасно. Для впевнених і стрімких, сміливих дівчат! Метал: сталь. Замок- карабін. Каміння: котяче око, агат. Авторські намистинки з муранського скла.   ..
650.00грн
Без ПДВ: 650.00грн
text_reviews
Ексклюзивний аксесуар з дорогої тканини, страз і натурального каміння. Ви можете взяти його на роботу, а ввечері надіти з простою сукнею чорного або синього кольору і отримати розкішне вечірнє вбрання. З ним ви будете королевою будь-якого свята. ..
750.00грн
Без ПДВ: 750.00грн
text_reviews
..
350.00грн
Без ПДВ: 350.00грн
text_reviews
..
450.00грн
Без ПДВ: 450.00грн
text_reviews